Bezinwazyjna liposukcja laserowa Warszawa – Lipoliza laserowa

Bezinwazyjna liposukcja laserowa Warszawa – Lipoliza laserowa

Bezinwazyjna liposukcja laserowa, znana również jako lipoliza laserowa, stała się coraz popularniejszą metodą modelowania sylwetki w Warszawie. Ta nowoczesna technika pozwala pozbyć się niechcianego, opornego tłuszczu z dowolnej partii ciała. Stosowana na brzuchu, biodrach, udach, podbródku, ramionach, podbrzuszu oraz innych miejscach, które są trudne do ukształtowania tradycyjnymi metodami, bez konieczności poddawania się skomplikowanej i bolesnej operacji chirurgicznej.

Jakie są efekty zabiegu lipolizy laserowej?

Lipoliza laserowa wykorzystuje energię laserową do rozbijania komórek tłuszczowych, co umożliwia ich naturalne usuwanie z organizmu. Dzięki czemu, nadmiar tkanki tłuszczowej z obszaru zabiegowego jest eliminowany, a Pacjenci mogą cieszyć się efektami wyszczuplającymi bez długiego okresu rekonwalescencji i dolegliwości bólowych.

Lipoliza laserowa może być idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą poprawić wygląd swojej sylwetki, ale obawiają się inwazyjnej operacji chirurgicznej.  

W jaki sposób przeprowadza się zabieg liposukcji laserowej?

Zabieg liposukcji laserowej wykonywany jest w klinice Medycyny Estetycznej. W Klinice Medycznej Wellclinic Warszawa liposukcję laserową przeprowadza się z wykorzystaniem najpotężniejszej platformy laserowej jaką jest Fotona Dynamis SP Pro.

Ta nowoczesna metoda wykorzystuje dwa rodzaje lasera w jednej procedurze. Dzięki temu, Pacjent może osiągnąć efekt redukcji tkanki tłuszczowej, jednocześnie ujędrniając ciało i eliminując cellulit.

Jak wygląda przebieg zabiegu modelowania sylwetki w Wellclinic?

Nowoczesna metoda kształtowania sylwetki w Wellclinic składa się z dwóch etapów: 

  • Pierwszy etap wykonywany jest laserem Nd: Yag. Długie impulsy lasera redukują tkankę tłuszczową i ujędrniają głębsze struktury skóry. Zabieg wykonywany jest z użyciem specjalistycznego skanera, który szybko i precyzyjnie aplikuje energię na odpowiednią głębokość. 
  • Drugi etap również wykonujemy z zastosowaniem skanera, jednak w tym wypadku z laserem Er: Yag. Ta długość fali ma na celu jednoczesne ujędrnienie skóry oraz jej wygładzenie. 

Procedura liposukcji laserowej w Wellclinic zawsze poprzedzona jest szczegółową konsultacją zabiegową i wykluczeniem ewentualnych przeciwwskazań.

Zabieg laserowej redukcji tkanki tłuszczowej w Wellclinic trwa od 20 do 40 minut w zależności od obszaru, na którym będziemy go wykonywać. Laser Fotona Dynamis SP PRO wyposażony jest w specjalistyczny system chłodzenia, aby zminimalizować odczucia zabiegowe i zapewnić Pacjentowi możliwie najwyższy komfort.

Czym różni się liposukcja laserowa od tradycyjnej liposukcji?

Liposukcja laserowa to małoinwazyjna i skuteczna metoda modelowania sylwetki. W odróżnieniu od klasycznej liposukcji nie ma konieczności nacinania skóry, aby użyć specjalnego ssaka. Światło lasera przenika przez naskórek, nie przerywając jego ciągłości. Układ limfatyczny wchłania uszkodzone komórki tłuszczowe i w naturalny sposób wydala je z organizmu w procesach metabolicznych. Dzięki temu nie ma ryzyka blizn i zarówno podczas zabiegu, jak i po jego zakończeniu, nie występują dolegliwości bólowe. Nie jest potrzebne znieczulenie. Nie ma też okresu rekonwalescencji. Liposukcja laserowa pozwala wrócić do codziennych aktywności od razu po zabiegu. 

Przy redukcji tkanki tłuszczowej z zastosowaniem lasera, w porównaniu do tradycyjnej liposukcji nie ma również efektu obwisłej skóry spowodowanego szybką utratą tkanki tłuszczowej na danym obszarze.

W Welllcinic Warszawa, zabieg usuwania niechcianej tkanki tłuszczowej przeprowadzamy z jednoczesnym ujędrnieniem i napięciem skóry.

Efekty zabiegu lipolizy laserowej możemy porównać do tradycyjnej liposukcji. Pierwsze rezultaty Pacjent może zauważyć bezpośrednio po zabiegu. Zwykle widoczne jest zmniejszenie obwodów brzucha nawet o kilka do kilkunastu centymetrów. Nasz rekord to 12 centymetrów podczas 1 wizyty! Efekty zabiegu będą się z czasem pogłębiać wraz z procesem metabolizowania komórek tłuszczowych i wydalania ich z organizmu.

Czy liposukcja laserowa jest bezpieczna?

Zabieg liposukcji laserowej w Wellclinic Warszawa jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny. Wykonujemy go w luksusowej klinice medycznej przy ul. Kolejowej 49a/U9 za pomocą ultranowoczesnej technologii laserowej Fotona Dynamis SP Pro przez doświadczonego Specjalistę. Dzięki połączeniu dwóch technologii, lasera Nd: Yag i Er: Yag osiągamy efekty eliminacji niechcianego tłuszczu bez nacinania naskórka. Co za tym idzie, bez bólu, rekonwalescencji i powikłań pozabiegowych. 

Gdzie warto zdecydować się na zabieg lipolizy laserowej?

Lipoliza laserowa może być dobrym rozwiązaniem dla Pacjentów, którzy rozważają zabieg liposukcji, ale obawiają się operacji i nie mogą sobie pozwolić na związaną z nią rekonwalescencję. 

W Warszawie jest wiele miejsc, w których ofercie można znaleźć zabieg laserowego usuwania tkanki tłuszczowej. Decydując się na wybór, należy upewnić się wcześniej, że placówka gwarantuje najwyższą jakość i może zapewnić oczekiwany efekt. 

Wellclinic Warszawa jest Kliniką Medyczną. Dzięki temu zyskujesz 100% pewności, że otrzymujesz standardy bezpieczeństwa na najwyższym poziomie. 

Nasza metoda modelowania sylwetki i usuwania tkanki tłuszczowej jest innowacyjna, gdyż polega na wykorzystaniu technologii, której skuteczność potwierdzają badania kliniczne. Oraz w połączeniu jej z naszą wiedzą o aktywności fizycznej, odżywianiu i suplementacji. Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej konsultacji medycznej, podczas której ustalimy, jak możemy Ci pomóc i sprawdzimy, czy kwalifikujesz się do terapii modelowania sylwetki w Welllcinic.

Artykuł Sponsorowany