9 miast w Niemczech wartych odwiedzenia

9 miast w Niemczech wartych odwiedzenia

Berlin

Stolica Niemiec, miasto wyjątkowe pod względem kultury, historii i sztuki. Można tu zwiedzić wiele interesujących miejsc, takich jak Muzeum Pergamońskie, Berliner Dom, a także obejrzeć słynne miejsca związane z historią Niemiec, jak Mur Berliński.

Monachium

Stolica Bawarii, miasto pełne zabytków i atrakcji turystycznych. W Monachium można zwiedzić Marienplatz, Frauenkirche, a także obejrzeć słynne piwiarnie i muzea, takie jak Muzeum Bawarii.

Heidelberg

Miasto położone nad Renem, słynące z pięknego zamku i starożytnej uczelni. W Heidelbergu można zwiedzić Heidelberger Schloss, a także spacerować po starożytnych uliczkach i podziwiać piękne widoki.

Kolonia

Miasto nad Renem, słynące z pięknych kościołów i katedr. W Kolonii można zwiedzić Kölner Dom, a także spacerować po starożytnych uliczkach i podziwiać piękne widoki.

Hamburg

Miasto nad jeziorem Schwerin, słynące z pięknych jezior i lasów. W Hamburgu można zwiedzić jezioro Schwerin, a także spacerować po starożytnych uliczkach i podziwiać piękne widoki.

Frankfurt

Miasto położone nad Menem, słynące z pięknych mostów i katedr. W Frankfurtcie można zwiedzić piękne mosty i katedry, a także spacerować po starożytnych uliczkach i podziwiać piękne widoki.

Dreźno

Miasto położone nad Elbą, słynące z pięknych kościołów i katedr. W Dreźnie można zwiedzić słynne kościoły i katedry, a także spacerować po starożytnych uliczkach i podziwiać piękne widoki.

Lipsk

Miasto położone nad rzeką Saale, słynące z pięknych mostów i katedr. W Lipsku można zwiedzić słynne mosty i katedry, a także spacerować po starożytnych uliczkach i podziwiać piękne widoki.

Poczdam

Miasto położone nad jeziorem Havel, słynące z pięknych pałaców i ogrodów. W Poczdamie można zwiedzić słynne pałace i ogrody, a także spacerować po starożytnych uliczkach i podziwiać piękne widoki.

Subscribe
Powiadom o

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments